Tvarkaraštis

ATMINKITE!!!

Treniruotė ratu vyksta nuolat, t.y. visą darbo laiką, nepriklausomai nuo grupinių treniruočių grafiko, nes kiekviena sporto klubo narė yra apmokoma individualiai. Todėl sportuoti "rato principu" galima Jums patogiu laiku, nebūtinai grupinių treniruočių metu.

Balandžio 22 d. (pirmadienį) sporto klubas nedirbs

Darbo laikas nuo rugsėjo 3 d.:

I 7:30 - 20:30
II 7:30-20:30
III 7:30-20:30
IV 7:30-20:30
V 7:30-20:00
VI 9:00-13:00
VII -

 

Grupinių treniruočių ratu tvarkaraštis nuo 04/01

Pirmadienis  Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis  Penktadienis Šeštadienis
07:45 Cardio platforma   Funkcinė  treniruotė su BOSU kamuoliu    

"Core"

10:30  

"Booty works"

Cardio platforma Funkcinė intervalinė treniruotė + AKD  

"Core"

17:00  

Cardio platforma

Funkcinė intervalinė treniruotė + AKD Cardio su kamuoliais "Core" "Booty works"  
18:00  

"Core"

Cardio su kamuoliais    
19:00 Funkcinė treniruotė su Bosu kamuoliu   "Core"      

Grupinių treniruočių tvarkaraštis (II aukštas) nuo 04/01

  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17:00 Naujiena! Step dance  Veido mankšta      
17:30 Batutai FIT    
17:45 Pakabinami diržai + Batutai
18:00  Zumba vaikams
18:30  Pound        
19:30 Nirvana    


GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ RATU APRAŠYMAI:

CARDIO SU KAMUOLIAIS - širdies ir kraujagyslių sistemos darbą gerinanti bei medžiagų apykaitą greitinanti treniruotė, kurioje naudojame didžiuosius kamuolius.

„BOOTY WORKS“ - daug daug daug darbo sėdmenukams! :)

FUNKCINĖ INTERVALINĖ TRENIRUOTĖ + AKD – viso kūno raumenis į darbą įtraukianti, medžiagų apykaitą "užkurianti" treniruotė + apatinė kūno dalis.

FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ SU BOSU KAMUOLIU – viso kūno raumenų stiprinimo bei riebalų deginimo treniruotė. Atliekami ir įvairūs šuoliukai ir statiniai pratimai naudojant BOSU kamuolį.

CARDIO PLATFORMA – širdies ir kraujagyslių sistemą gerinanti treniruotė, kurios metu aktyviai „deginami“ riebaliukai. Atliekami įvairūs, nesudėtingi šuoliukai ant specialios tam skirtos platformos.

„CORE“ – kūno centro raumenų stiprinimo treniruotė (pilvo presas, šonai, nugara).

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ APRAŠYMAI (2 aukšte):

Pound - tai efektyvi kardio - intervalinė treniruotė naudojant Ripstix lazdeles, kurioje persipynę Pilates bei jogos pratimai privers tave padirbėti iš peties. Skambant geriems muzikos ritmams neatsispirsi gerai nuotaikai,  su Ripstix lazdelėmis tiesiog lyg būgnu muši į taktą!

Batutai FIT - funkcinė intervalinė treniruotė ant batutų. Amžiaus cenzo nėra, bet yra svorio apribojimas – iki 90 kg. Šios treniruotės metu intervalais atliekami šuoliukai ant batuto ir jėgos pratimai viso kūno raumenims.

Step dance - tai smagus choreografinių judesių junginys, arba kitaip -  šokis ant stepo. Treniruotė atliekama riebalų deginimo rėžimu.

Treniruotė RATU: pakabinami diržai + BATUTAI - treniruotės metu naudojami specialūs diržai, kurie Jūsų kūną paverčia pačiu galingiausiu treniruokliu. Kiekvienas pratimas atliekamas naudojant savo kūno svorį, todėl treniruotės metu dirba ne tik paviršiniai, bet ir gilieji kūno raumenys. Stiprinama raumenų jėga bei ištvermė. Treniruotė atliekama RATO principu: po pratimo su diržais, atliekamas pratimas ant batuto. Amžiaus cenzo nėra, bet yra svorio apribojimas – iki 90 kg.

Zumba vaikams 4-7 m. leidžia išlaisvinti save per judesį bei žaidimus, ugdo pasitikėjimą savimi, skatina bendrauti, gerina medžiagų apykaitą, koordinaciją bei bendrą fizinį pasirengimą. Treniruotės metu vaikai mokosi lotynų šokių bazinių žingsnių Zumbos principu, šoka Zumba šokius pritaikytus tik vaikams, žaidžia žaidimus, motyvacijai skatinti gauna prizus :)

Zumba - programa, kurioje susipynę šokio bei fitneso judesiai, lydimi Lotynų muzikos ir šokio elementų, sukurdami intensyvią, uždegančią, nuotaikingą ir efektyvią treniruotę. Zumbos pamoka sudaryta iš greito ir lėto tempo muzikos, pagal kurią pritaikomi pratimai ir aerobiniam širdies bei kraujagyslių darbui, ir kūno modeliavimui.

Nirvana - Jūsų laukia nuostabi treniruotė, kuri natūraliai padės atsikratyti streso, nerimo, lėtinio skausmo ir depresijos. Tai mokslininkų sukurtas metodas, kuris detoksikuoja kūną ir protą, atjaunina organizmą, moko mus kasdieninio teisingo kvėpavimo. Muzika, judesiai ir kvėpavimas - visa tai yra atliekama vienu metu, sukuria jaukią ir ramią būseną, tuo pačiu visas kūnas yra tonizuojamas ir įkraunamas papildoma energija, naudojant efektyviausius pilates/jogos pratimus. Mes kvėpuojame vienu oru, tai gal kvėpuokime kartu?

Veido mankšta - sujungus veido odos priežiūros subtilybes ir žmogaus raumenyno anatomines paslaptis, lektorė perteiks savo žinias vienoje visumoje.